Контекстна реклама у пошуках Google

РЕКЛАМА за ключовим запитом:

Привабливе опис товарів та послуг у вигляді адаптивного текстового оголошення з розширеннями у верхніх позиціях пошуку Google

Використовуйте рекламу, щоб отримувати клієнтів відразу

Виведення товару з Вашого сайту на пошук Google

GOODWEB: Реклама в інтернеті, налаштування Google Adwords
5/5

Телефонні дзвінки

Отримуйте більше звернень клієнтів за телефоном

Трафік сайту

Переходи по рекламним оголошенням цільових сторінок

Ліди та конверсії

Заявки та продажі за допомогою налаштування рекламних цілей

Реклама на картах Google

Залучайте цільову аудиторію на вашу локацію за допомогою карт Google

Реклама у YouTube

Створіть впізнаваність та продавайте на найпопулярнішому відео сервісі

Реклама у Viber

Демонструйте Ваші товари та послуги у популярному месенджері

Merchant Center

Підключення та налаштування. Товарні рекламні кампанії.

Рекламна система Google Ads (AdWords) є дуже ефективним рішенням для просування товарів або послуг в Інтернеті з використанням платної реклами.

БАЗОВИЙ

Для локального або онлайн бізнесу з незначним асортиментом товарів та послуг

РЕКЛАМНЫЙ БЮДЖЕТ

від

4000

грн. | у місяць

ОБСЛУГОВУВАННЯ

4000

від

3000

грн. | у місяць

БІЗНЕС

Для великого онлайн бізнесу, сфери послуг та роздрібних торгових мереж

РЕКЛАМНИЙ БЮДЖЕТ

від

15 000

грн. | у місяць

ОБСЛУГОВУВАННЯ

від

6000

грн. | у місяць

При проведенні всіх необхідних заходів для налаштування реклами в Google можна ефективно продавати товари та послуги в інтернеті вже за кілька днів!

Купон на рекламу в Google Adwords

+ 900 грн за рахунок рекламного кабінету!

В рамках цих форматів можна створити рекламу, яка відображатиметься для певної цільової групи.

Щоб відповідати цим високим стандартам, ми підходимо до кожного клієнта та кампанії індивідуально. Щоб виправдати очікування сучасних підприємців, ми надаємо підтримку відділу обслуговування клієнтів, щоб завжди відповідати на питання та сумніви, пов’язані з кампаніями Google Реклами.

Задоволені клієнти

Десятки активних кабінетів та сотні рекламних кампаній

Професійний підхід

Досвідчений менеджмент та ефективна діяльність

Понад 10 років

У сфері ефективного інтернет маркетингу

Google реклама постійно оптимізуються та оновлюються. Протягом усього терміну служби сертифікований Google фахівець дбатиме про якість і контролюватиме хід кампанії, реагуючи на тенденції та сигнали, що виникають на основі аналітичних даних, що надаються інструментами Google.

Ви можете замовити сайт Landing Page від Goodweb, призначений збільшення кількості конверсій і заявок.

Завдяки кампаніям Google AdWords ми звертаємося до користувачів комп’ютерів та телефонів за допомогою реклами в пошуку Google. Оголошення Google Ads відображаються на найпомітніших місцях у результатах пошуку Google та на сайтах рекламодавців – партнерів Google AdSense.

Це гнучка і приваблива форма реклами, яка може відображатися серед іншого у вигляді текстових оголошень (так звані рекламні посилання), каруселі товарів або банери.

Реклами Google охоплять як нових користувачів, так і тих, хто вже відвідував ваш сайт (в рамках ремаркетингу).

Google Ads – це система для показу реклами в пошуковій системі та рекламній мережі Google.

Налаштування реклами Google – комплексний процес який можна розділити на кілька основних етапів:

На основі груп ключових слів проводиться детальне вивчення запитів цільової аудиторії та загальних статистичних даних, це ефективний спосіб визначення найбільш ефективних ключових запитів на основі яких будуть створені рекламні оголошення.

Дуже важливо підібрати якісні цільові ключові запити для груп рекламних оголошень, особливо якщо йдеться про велику кількість товарів чи послуг. Підбір ключових слів відбувається на основі типів послуг та товару представленого на сайті та коригується на основі статистичних даних Google

Залежно від виду товару чи послуги, категорії цільової аудиторії та бюджету на рекламну компанію підбираються типи та формати рекламних оголошень

Після налаштування рекламної кампанії та публікації контенту для рекламних оголошень необхідно скласти параметри цільової аудиторії: вік, стать, геолокація, інтереси

Під час роботи на основі отриманих результатів у рекламні кампанії можуть вносити коригування налаштувань та зміст певних типів оголошень для покращення ефективності та внесення доступних розширень та уточнень

Google Ads пропонує практично необмежені можливості націлення реклами Ваших послуг та товарів.

Хороших і точних питань з цього приводу, мабуть, можна було б перерахувати стільки, скільки змінних алгоритму Google, тобто мільйони. Отже, якщо у вас є сили, навички, знання та час, щоб вивчити секрети інтернет-маркетингу, Google Реклама для вас. В іншому випадку необхідно буде найняти кваліфікованих фахівців, які витратили сотні годин на вивчення тенденцій та розробку передових методів створення кампаній Google Реклами.

Фахівці з реклами Google Реклами часто запитують:

На жаль, відповідь на це питання неоднозначна, адже кожен бізнес, сайт чи послуга має свою специфіку.

Реклама дуже схожа на роздачу листівок на вулиці. З тією різницею, що ми даємо флаєр не випадковій людині, яка шукає в Інтернеті, а тому, хто активно шукає інформацію про компанію, товар або послугу. Крім того, ми водимо цю людину в магазин, який рекламуємо в нашій листівці, і залишаємо її тільки там.

Тепер варто поставити запитання:

Є кілька відповідей. Можливо, кампанію погано структурували або мали невірні припущення про групи аудиторії. Можливо, пропозиція виявилася непривабливою, і у конкурентів це виходить краще. Інтернет величезний, і, як мовиться у відомому прислів’ю, «на іншому кінці земної кулі завжди знайдеться хтось, хто зробить це дешевшим і кращим».

Від реєстрації та налаштування рекламного акаунта до запуску реклами може знадобитися від 1 тижня. Все залежить від кількості та типів рекламних кампаній та оголошень, а також поточної оптимізації та “готовності” сайту рекламованого продукту або послуги

На ринку існує безліч пропозицій з настроювання реклами гугл. У GOODWEB ми надаємо розширений підхід до настроювання Google Adwords: від детальної аналітики та оптимізації сайту до підключення розширених функцій та сервісів. Будь-який тип рекламних кампаній, своєчасна корекція ставок та оновлення оголошень. Надаємо бонус коди від Google на поповнення рекламного бюджету. Ведемо детальний моніторинг та складаємо звітність.

Контекстна реклама – це особливий вид реклами, який вже давно завоював серця користувачів ефективністю та мінімальною енерговитратністю. Це технічна праця, яка потребує максимальної включеності професіонала. Особливість цього виду реклами у цьому, що вона використовується у тому, щоб видати запропоноване вами оголошення лише зацікавленим користувачам. Це реклама, що діє вибірково – вона показується тим користувачам, які були до цього зацікавлені у подібному продукті чи послузі.
Для того щоб почати роботу та отримувати від співпраці максимум користі – необхідно ознайомитись з усіма особливостями та етапами. Контекстна реклама Google починається:

Перш ніж замовити рекламу Google, варто розібратися з тим, як відбувається запущений процес. Система ретельно перевіряє ваше повідомлення (оголошення) на наявність забороненого контенту (увесь перелік можна переглянути на сайті та в посібнику). Ваша реклама має отримати спеціалізований статус “допущено” для продовження процесу.

Після запуску реклами ваш персоналізований помічник надсилає регулярні звіти, статистику та дані. Сума з вашого рахунку поступово знімається, залежно від вибраних параметрів. Паралельно з роботою реклами ви можете провести оптимізацію – змінити географію впливу, аудиторію взаємодії або збільшити бюджет. Основні поради та рекомендації надсилатиме помічник.

Реклама Google для сайту – найважливіший атрибут просування вашого бренду. Більше того, всі процеси стають все більш оптимізованими для того, щоб ви могли керувати ними навіть без спеціалізованих знань.