Яскравий сайт із зручною навігацією та корисними опціями оптимізує бізнес-процеси, а також дозволяє встановити з клієнтом тісний зв’язок.

Але повноцінне створення сайтів в Одесі стислі терміни – неможливе, бо лише послідовність у роботі дозволяє досягти гарного результату.

У GOODWEB кожен проект розбивається на кілька етапів, що дозволяє оцінити вартість та визначити створення сайту. При цьому замовник отримує інструмент, повністю інтегрований у його бізнес.

Якісна розробка сайтів в Одесі – важливий внесок у розвиток своєї справи. Таким чином, можна збільшити обсяги продажів, побудувати новий бізнес або оптимізувати існуючий, створивши в очах клієнтів певний імідж. Серед інших переваг розробки власного сайту:

Сайт в інтернеті – це особа компанії, яку першим бачить клієнт. Там можна розмістити потрібний для ведення бізнесу контент – інформаційний, довідковий чи рекламний, а також каталоги з продукцією, контакти та інше.
Бажаєте змінити дизайн чи навігацію, додати більше функцій? Ми допоможемо вирішити ці завдання.

Якщо клієнт клієнт компанії не може знайти в інтернеті потрібну інформацію, наприклад, контакти або відгуки, він починає сумніватися в її надійності. Розробка лендінг-пейдж в Одесі від GOODWEB вирішує цю проблему!

Клієнти можуть отримати потрібну інформацію про вашу компанію у будь-який час доби у будь-якій точці світу.
Якщо замовити сайт в Одесі, можна отримати онлайн-кабінет без прив’язки до конкретного міста чи країни.

У кожен проект, ми вкладаємо свої знання, навички та досвід. Окрім розробки сайтів, ми маємо досвід у створенні корисного та цікавого контенту. При цьому всі наші клієнти можуть розраховувати на: просування у топ, високий рівень клієнтської підтримки та доступні ціни.

Розробка інтернет-магазину в Одесі включає декілька етапів:

Для початку ми пропонуємо заповнити та надіслати заявку. Після її обробки ми проведемо консультації, щоб визначити особливості вашого бізнесу, дізнатися про ваше бачення сайту, обговорити подальші кроки. Також цьому етапі складається договір, у якому вказуються всі деталі співробітництва.

На наступному етапі фахівці Goodweb намагатимуться розібратися у бізнес-процесах вашої фірми та підготують бриф для підготовки проекту.

На третьому етапі ми намагатимемося втілити в реальність ваші побажання з урахуванням вимог ТЗ. Наші дизайнери зроблять макет, використовуючи унікальні комбінації кольорів, щоб підвищити впізнаваність. У свою чергу, веб-розробники докладуть максимум зусиль, щоб сайт вийшов з простим і зрозумілим інтерфейсом. А контент-менеджери подбають про його наповнення. Після цього ми проведемо тестування і внесемо правки, якщо це буде потрібно.

Після здачі проекту наші фахівці забезпечать правильну роботу сайту. Також наші фахівці допоможуть розробити та запустити рекламну кампанію.
Наше основне завдання – зробити так, щоб отриманий сайт приносив вам зиск. І нашого досвіду для цього достатньо. Ви можете оцінити це вже на перших етапах розробки. Щодо розцінок, то ми орієнтуємося на індивідуальні потреби клієнтів, тому вартість обговорюється у приватному порядку та встановлюється з урахуванням вимог ТЗ.

Розробка сайтів Київ

Кому довірити розробку сайтів у Києві? Бажаєте залучити більше клієнтів та виділитися на тлі інших компаній? Тоді вам потрібна розробка сайту у Києві з лаконічним

Детальніше

Мультимовність та переклад сайту

⚠️ З 16 липня всі сайти, зареєстровані в Україні, повинні додати за замовчуванням 🇺🇦українську мову.
✅ Підготуємо та оновимо Ваш сайт до необхідних вимог.
🎯GOODWEB – Послуги розробки сайту та налаштування реклами.

Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.